TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X

Na czym pracujemy?
W swojej pracy korzystamy z aparatów cyfrowych. Potocznie nazywa się to DSLR. Wiemy, że aparaty generalnie służą do robienia zdjęć, ale dzisiejszy postęp technologiczny pozwolił wykorzystywać ten produkt również do filmu. Nie jesteśmy prekursorami w tej dziedzinie – dzisiaj większość profesjonalnych firm na rynku używa lustrzanek do realizacji swoich filmów.

Ile osób pracuje standardowo przy produkcji filmu?
Zawsze w standardzie pracujemy we dwoje. Swoją pracę rozpoczynamy 4h przed ślubem a kończymy o godzinie 01:00 w nocy.

W jakiej jakości robimy filmy?
Wszystkie produkcje są wykonywane w jakości FullHD (1920x1080). Zmontowany materiał przekazujemy na spersonalizowanym pendrive.

Jak długo trwa film?
Realizacje trwają maksymalnie 60 minut. Uważamy, że jest to optymalny czas, aby w pełni oddać atmosferę ślubu i wesela. Jeżeli poszukują Państwo krótszego a bardziej treściwego filmu – nie stanowi to dla Nas problemu.

Co z dźwiękiem na filmie?
Przy produkcji korzystamy z zewnętrznych źródeł dźwięku, tak aby dźwięk na filmie dorównywał jakości obrazu.

Czy zajmujemy się również fotografią?
Choć dysponujemy sprzętem typowo fotograficznym to samą fotografią się nie zajmujemy. Z czystym sumieniem możemy polecić kilku dobrych fotografów (np. Karolina PaluszkiewiczMichał Szubertblyskotliwy.com, Marcin Pietrzak, Michał Pawlikowski, Marta Rawecka, Tomasz Podgórski, Kamila Kedziora, Kuba Marciniak, Przemek Jurga, Miłosz Piskorski)

W jakich regionach Polski pracujemy?
Pracujemy w całej Polsce, jednak najłatwiej znaleźć nas w miastach województwa łódzkiego. Bardzo chętnie zrealizujemy film za granicą.

Jeżeli mają Państwo pytania, sugestie, prosimy pisać na adres damian(at)elvid.pl.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.